Występ dzieci

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Wiewiórki”

Dzień Babci i Dziadka grupa Wiewiórki świętowała 22 stycznia w Gminnym Domu Kultury w Rogowie. Spotkanie rozpoczęło się występem artystycznym przedszkolaków, które mimo częstych zachorowań dało radę… Było elegancko podczas tańca chłopców, wzruszająco przy występie dziewczynek, śmiesznie, bo z Wiewiórkami zawsze jest wesoło i smacznie dzięki niezawodnym Mamom, które przygotowały słodkości. W miłej atmosferze babcie poznawały wnuczęta po stópkach a wnuki- po dłoniach..Śmiechu było co niemiara…Nie obyło się bez tańca dzieci z seniorami, bo nic nie łączy tak jak muzyka… Oprócz aniołków dla Babć i breloków dla Dziadków, pani Magda wręczyła gościom magiczne pigułki na dolegliwości wszelakie, by w dobrym zdrowiu spotkać się również za rok.