Zdjęcie grupowe

Piżama Party

W piątkowe popołudnie (01.12.2023r.) dzieci z grupy Skrzaty spotkały się wraz ze swoimi Paniami w przedszkolu, aby po raz pierwszy bawić się na Piżama Party, które zostały połączone z Andrzejkami.  Spotkanie rozpoczęło się od zabaw przy muzyce a następnie nastąpił pokaz mody piżamowej. Dzieci miały okazję wczuć się w role modela/modelki otrzymując gromkie brawa. Oprócz tańców Skrzaty poznały kilka wróżb andrzejkowych. Najwięcej radości sprawiło lanie wosku oraz oglądanie przy świetle latarki powstałych figur – wyobraźnia dzieci nie zna granic, Powstałe cienie przedstawiały smoki, dinozaury, samochody a nawet Mikołaja. Następnie nadszedł czas kolacji oraz odpoczynku na dywanie słuchając bajki czytanej przez panią. O godzinie 20:00 dzieci wracały do domu z uśmiechami na twarzy, pytając kiedy kolejne Piżama Party.