Dekoracja świąteczna

Warsztaty Wielkanocne

Dnia 13 marca dzieci z grupy Leśne Duszki i Skrzaty pojechały na warsztaty wielkanocne do Sileverado w Bożejewiczkach. Na dzień dobry dzieci przejechały się świąteczną ciuchcią prowadzoną przez pomocnika zajaczka. Program zajęć był różnorodny. Od zabaw ruchowych przy muzyce,tworzeniu baranka z ryżu i karmelu, poprzez ozdabianie wielkanocnych zajączków różnymi technikami,a kończąc na zrobieniu palmy z kolorowej bibuły. Dużą atrakcją dla dzieci było” dojenie krowy”. Na zakończenie przedszkolaki spróbowały wielkanocnych przysmaków w postaci żurku, białej kiełbasy,szynki czy jajek w majonezie. Czas na zajęciach upłynął błyskawicznie. Dzieci zmęczone, ale zadowolone i pełne wrażeń wróciły do przedszkola.